JANTAR ATRAKCJE

Buffalo Bill -

Jazda konna po lesie i plaży to przygoda dostępna nie tylko dla tych, którzy potrafią jeździć. Magiczne miejsce, gdzie wśród natury i cudownych widoków można odbyć relaksacyjny spacer na koniu pod okiem instruktora wjeżdżając wprost do morza.


Mini ZOO -

To wyjątkowa atrakcja na Mierzei Wiślanej. Wiele odmian egzotycznych zwierząt na rozległym obszarze dają sposobność bliskiego kontaktu o charakterze poznawczym oraz przybliżającym świat przyrody. Możliwość osobistego nakarmienia niektórych zwierząt marchewką, otrzymaną do biletu wstępu, pozostawia z pewnością wspaniałe wakacyjne wspomnienie.


Żuławska Kolej Dojazdowa -

Na trasie kolei, która łączy Nowy Dwór Gdański z miejscowościami nadmorskimi Mierzei Wiślanej, oprócz pięknych widoków żuławskiego krajobrazu i lasów i plaż Mierzei Wiślanej, można zobaczyć kilka ciekawych zabytków, np. gotycki kościół w Cyganku, kolejowy most na rzece Szkarpawie oraz Muzeum Stuthoff w Sztutowie. Kolej kursuje codziennie od 20 czerwca do 30 sierpnia. Pociągi odjeżdżają z Nowego Dworu Gdańskiego do Stegny, Jantara, Sztutowa i Mikoszewa. W składzie "ciuchci" są specjalne wagoniki z podjazdami dla wózków i rowerów, a także półodkryte wagoniki "retro".